نگهداری صحیح از اسپیلت و داکت اسپیلت یکی از ارکان افزایش طول عمر دستگاه کولر شما محسوب می شود لذا می بایست با مشورت از متخصصین امر دستگاه خود را به نحو شایسته نگهداری کنیم تا هم از هزینه های تعمیرات و سرویس دستگاه کاسته شود هم بهترین کارایی را از سیستم خنک کننده خود دریافت کنیم. در این مطلب نکاتی را جهت افزایش طول عمر اسپیلت و داکت اسپیلت خدمت شما ارائه خواهیم داد.

1. کاهش  گاز کولر گازی باعث صدمات جدی به کمپرسور می‌شود از این رو بهتر است بطور سالیانه سرویس کولر گازی توسط متخصصین امر انجام شود.

2. پاکیزه نگه داشتن کندانسور کولر گازی سبب کاهش برق مصرفی کولر گازی می‌شود و از وارد شدن خسارت به دستگاه جلوگیری میکند. بدلیل کارگذاری کندانسور در فضای باز این موضوع اجتناب ناپذیر است و می بایست حتما بصورت دوره ای کندانسور تمیزکاری شود.

4. هر 60 روز یکبار اقدام به شستشوی فیلتر و توری هوای کولر گازی با آب گرم نمایید تا چربی ها و گرد و خاک موجود در توری خارج شود و به اصطلاح نفس کولر باز شود و فشار به دستگاه وارد نشود.

5. از اسپیلت در تمام وقت استفاده نکنید و به آنها اجازه استراحت دهید و یا در صورت لزوم از اتومات استفاده کنید تا دستگاه خودکار سوییچ کند و فشار یکپارچه از روی دستگاه خارج شود.

6. برق ورودی کولر گازی را کنترل کنید زیرا به هیچ عنوان نباید نوسان داشته باشد زیرا نوسانات به برد دستگاه و قطعات الکترونیکی دستگاه آسیب وارد میکند و مانع از ارائه بهترین کارایی دستگاه خواهد شد.

7. به محض مشاهده باد گرم کولر گازی و کم شدن قدرت آن یا علائمی مثل بوی بد هنگام روشن کردن بلافاصله کولر گازی را خاموش کرده و با تعمیر کاران تهران داکت تماس بگیرید.

8.فضای مناسب برای فعالیت صحیح کندانسور ایجاد کنید و تقریبا 1.5 متر از جلو و پشت دستگاه فضای خالی ایجاد کنید.

همچنین می بایست توجه داشت که یکسری از کارهای مربوط به سرویس کولر گازی را شهروندان خودشان انجام می دهند که بسیار این موضوع می تواند خطرناک باشد چرا که یک سری جاهای خاص می بایست شستشو شود و در صورت استباه در شستشو ممکن از هم به دستگاه آسیب وارد شود هم باعث برق گرفتگی یا آتش سوزی شود لذا با تعمیر کاران تهران داکت تماس بگیرید تا با ضمانت کتبی بهترین سرویس و خدمات را برای دستگاه های شما انجام دهند.

انواع مدل هایی که در تهران داکت سرویس و تعمیر میشود.

تعمیر-و-نگهداری-اسپیلت-و-داکت-اسپیلت

 

 

8 دیدگاه. دیدگاه جدید بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

Phone