یکی از مشکلات اساسی در دستگاه های سرمایشی نشتی گاز کولر است که می بایست به سرعت شناسایی و رفع گردد چرا که اگر نشتی گاز کولرهای گازی رفع نشود آسیب های فراوان و خسارات سنگینی به بار خواهد آورد.

اگر تهویه مطبوع در خانه شما نشت کند، به سرعت به یک گاز تبخیر می شود و برای ساکنان خانه مضر است. نشتی گاز ممکن است باعث ایجاد تعدادی از مشکلات جسمانی مانند حالت تهوع، سردرد یا حتی آسیب دیدگی در موارد شدید شود. هنگامی که CFC ها در تماس با پوست قرار می گیرند، ممکن است باعث خشکی، ترک خوردگی و تحریک پوست شود. همچنین آسیب هایی نیز برای دستگاه شما به دنبال خواهد داشت که از مهمترین آنها می توان به فشار آمدن به کندانسور و سوختن خازن و حتی ذوب شدن کونتاکتور در صورت فشار زیاد شود.

اگر گاز دستگاه به اندازه باشد و تهویه مطبوع به درستی عمل کند و میزان گاز دستگاه استاندارد باشد فشاریبه دستگاه نخواهد آمد.

از مهمترین عوامل رفع نشتی توسط متخصصان تهران داکت می توان به داشتن تجربه روز دنیا در این خصوص یاد کرد متخصصان تهران داکت با متد های مختلف نشتی دستگاه شما را ردیابی و شناسایی میکنند و آن را برطرف میکنند تا متحمل هزینه های زیاد تعمیرات در آینده نشوید از مهمترین روش های شناسایی نشتی گاز کولر بررسی چشمی مسیر لوله ها برای مشاهده نشتی می باشد که در صورت مشاهده با جوش مسدود و رفع خواهد شد ولی اگر نشتی ریز باشد و داخل دیوار باشد پیدا کردن آن برای سرویسکارها مشکل خواهد بود که با متدهای تهران داکت این کار به سرعت انجام خواهد شد و دستگاه شما مـثل روز اول تهویه مطبوع عالی خواهد داشت و به مرور خسارت به بار نخواهد آورد.

در صورت بروز هرگونه گرمی باد و مشکوک بودن دستگاه به نشتی گاز فوراً با مشاوران ما تماس بگیرید تا با صرف زمان کوتاه و هزینه حداقلی مشکل شما مرتفع شود.

نماینده استان تهران: 09128501943

نشتی گاز کولر

بوش ، ریم ، توشیبا ، میتسوبیشی الکتریک ، ال جی ، کریر ، فوجیتسو ، دایکین ، گودمن، سامسونگ، ال جی، هایسنس، جنرال و …

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

Phone